^Powrót na górę

  • Frezarka do kamienia

    Wielofunkcyjne urządzenie do granitu. Możliwość frezowania liter i płaskorzeźb, grawerowanie grafik i wiercenie otworów do osadzania liter metalowych.

  • Ploter ARS2 500x700

    Najczęściej wybierany przez klientów..

  • Frezy do liternictwa. NOWOŚĆ!!!

    Frezy o zwiększonej wydajności. Cztery krawędzie tnące zapewniają znacznie większą trwałość od klasycznych frezów z jednym lub dwoma ostrzami.

Frezy  V PCD do liternictwa

     Z przyjemnością informujemy, że nasza firma jest oficjalnym przedstawicielem firmy Halnn Superhard Materials Co., Ltd, producenta wysokiej jakości narzędzi do kamienia.

 

Frezy symetryczne z 2 ostrzami (6 krawędzi)

.

Typ                                            cena brutto

Frez V D10 X L50 X 90° X 0.4           200zł

Frez V D10 X L50 X 120° X 0.4         200zł

Frez V D12 X L60 X 120° X 0.4         250zł

Frez V D15 X L60 X 120° X 0.4         320zł

  

Frezy z 4 ostrzami

     Cztery krawędzie robocze zapewniają znacznie większą efektywność pracy w porównaniu z innymi narzędziami tego rodzaju.

 

Typ                                           Cena bruttp

Frez V D10 X L50 X 90° X 0.4          250zł

Frez V D10 X L50 X 120° X 0.4        250zł

Frez V D12 X L50 X 120° X 0.4        300zł

 

D- średnica

L- długość całkowita

90-120 - kąt

0,4 - wierzchołek mm

 

 

 

Wiertarki do liter.

     Wiertarka do liter to urządzenie proste w swej konstrukcji lecz innowacyjne w zastosowaniu. Dzięki specjalnemu oprogramowaniu nie musisz rozmierzać a następnie mozolnie wiercić otworów. Wszystko zaprojektujesz a następnie precyzyjnie wywiercisz używając jednego prostego programu w zaledwie kilka minut. Zapewne pamiętasz swój ostatni montaż liter. Drukowanie kartek z literami, naklejanie a następnie wiercenie. Dzięki naszemu urządzeniu zaoszczędzisz czas i uzyskasz precyzję nie osiągalną przy wierceniu ręcznym. 

 

Parametry techniczne:

- pole robocze 500x700mm

- waga 30kg

- zasilanie 230V

Zestaw zawiera:

- wiertarka 500x700mm

- jednostka sterująca

- opragramowanie wraz z kontrolerem USB

- wiertło diamentowe 4mm - 2szt.

- baza czcionek

Program obsługuje czcionki: Rodlew, Vezzani, Caggiati, Biondan

Za dopłątą urządzenie może wyposażone w głowicę grawerującą, która  pozwala na wykonywanie portretów oraz innych motywów graficznych na polerowanym granicie.

Wiertarka bez głowicy grawerującej - 18 000 netto

Głowica grawerująca - 2500 netto

 

 

     

       grawerka do kamienia, ploter grawerujący do granitu, maszyna do kucia portrtów, obrazy, wizerunki na granicie. Jesteśmy firmą produkcyjną, której działalność koncentruje się głównie wokół branży kamieniarskiej. W ciągu kilku lat działalności naszej firmy poznaliśmy potrzeby naszych klientów i wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom wyspecjalizowaliśmy się w projektowaniu i produkcji mobilnych ploterów grawerujących do granitu, szkła oraz innych gładkich powierzchni. Nasze urządzenia dzięki swej prostej konstrukcji są lekkie i łatwe w eksploatacji. Jednocześnie wykorzystanie wysokiej jakości podzespołów oraz elementów przeniesienia napędu gwarantuje niezwykłą precyzję oraz długi okres bezawaryjnej pracy. Koszt eksploatacji naszych urządzeń ogranicza się do wymiany narzędzia roboczego. Poza standardowymi rozmiarami ploterów, które znajdują się w naszej ofercie realizujemy także zamówienia na urządzenia  o innych wymiarach pola roboczego dostosowując je do potrzeb naszych klientów. Oprogramowanie sterujące, które wykorzystujemy jest stosunkowo proste zapewniając jednocześnie pracę na najwyższym poziomie. Nie sprawia ono problemów nawet osobom nie mającym wcześniej kontaktu z tego rodzaju oprogramowaniem.

     Indywidualne podejście do każdego projektu, regularny kontakt z naszymi klientami i ich cenne uwagi w czasie eksploatacji pomagają nam stale podnosić jakość naszych produktów i zwiększać grono zadowolonych klientów. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm docenili klienci nie tylko w Polsce  ale także w wielu krajach Europy.

 

 Nie wynalazłem koła ale wciąż znajduję dla niego nowe zastosowania

 Paweł Zawalski

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013. Pz Grawerki  Rights Reserved.